20

آموزش ارسال پیام در تلگرام بدون ذخیره شماره


امروزه کسب و کارها از پیام رسان ها برای مدیریت امور خود استفاده می کنند. بنابراین طبیعی است که تماس های زیادی داشته باشند. ذخیره تعداد زیادی شماره تلفن زمان بر و دشوار است. همچنین، اکثر کاربران نمی خواهند تعداد زیادی شماره تلفن را در برنامه های پیام رسان ذخیره کنند. تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان است که امکان ارسال پیام بدون ذخیره شماره تماس را فراهم می کند. برای این منظور از دو روش می توان استفاده کرد که در زیر به شما آموزش می دهیم.

روش های ارسال پیام در تلگرام بدون ذخیره شماره

اگر می خواهید بدون ذخیره شماره مخاطبین و مشتریان خود بتوانید در تلگرام پیام ارسال کنید، یکی از دو روش زیر را دنبال کنید.

اطلاعات بیشتر: چه کسی پیام تلگرام من را خوانده است؟

با تایپ لینک در مرورگر بدون ذخیره شماره در تلگرام پیام دهید

برای ارسال پیام در تلگرام بدون ذخیره شماره تماس و فقط تایپ لینک در مرورگر مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. ابتدا شماره تلفن مخاطب خود را یادداشت یا کپی کنید. (ذخیره در کلیپ بورد).
  2. یک مرورگر باز کنید مهم نیست از چه مرورگری در سیستم یا گوشی خود استفاده می کنید.
  3. کلمه t/me، کد کشور و شماره تلفن را بنویسید (به عنوان مثال: t.me/+919998891821).
  4. پس از تایپ مثال بالا در مرورگر و فشردن کلید Enter، صفحه چت تلگرام برای ارسال پیام به مخاطب باز می شود.

توجه داشته باشید که اگر در ایران هستید، فیلتر شما باید وصل باشد.

ارسال پیام تلگرام بدون ذخیره شمارهارسال پیام تلگرام بدون ذخیره شماره

با ایجاد لینک و ذخیره آن در پیام های ذخیره شده در تلگرام پیام ارسال کنید

برای این روش باید به تلگرام و قسمت پیام های خصوصی یا پیام های ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید. در این قسمت باشید و لینکی مشابه آنچه در یالا توضیح دادیم ایجاد کنید. با استفاده از عبارت t.me/، کد کشور و شماره تلفن مخاطب، پیوند ایجاد کنید. عبارتی مانند t.me/+919888098880 را در کادر پیام تایپ کنید و برای خودتان ارسال کنید. آنچه تایپ می کنید تبدیل به یک لینک می شود. در نهایت با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه چت مخاطب مورد نظرتان می شوید و می توانید پیام مورد نظر خود را ارسال کنید.

اطلاعات بیشتر: چگونه تلگرام را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

محدودیت ارسال پیام در تلگرام بدون ذخیره شماره تماس

در حال حاضر تلگرام به شما اجازه استفاده از روش های ذکر شده را به صورت انبوه و چندباره نمی دهد. به دلیل پروتکل های امنیتی، تلگرام اجازه نمی دهد چندین اتصال با یک حساب کاربری باز شود. اگر این عمل بیش از حد انجام شود، با پیامی حاوی متن زیر مواجه خواهید شد:

  • کاربر پیدا نشد
  • شماره مشخص شده در پلتفرم پیام رسان تلگرام حساب کاربری ندارد

با وجود این محدودیت ها، چگونه می توانیم بدون ذخیره شماره در تلگرام، تعداد زیادی پیام برای مخاطبین ارسال کنیم؟

چگونه محدودیت های ارسال پیام های زیاد را دور بزنیم؟

در ساده‌ترین حالت، می‌توانید با ایجاد حساب‌های کاربری زیاد، محدودیت‌های پیام‌رسانی تلگرام را دور بزنید که این کار زمان‌بر است. با این حال، می‌توانید از ابزارهایی که برای این منظور ایجاد شده‌اند، استفاده کنید که می‌توانند به‌طور خودکار پیام‌های گروهی را بدون ذخیره شماره تماس در تلگرام ارسال کنند. یکی از این ابزارها ربات پیام رسان انبوه تلگرام v-User است. این ربات مجموعه ای از ربات های مختلف است که هر کدام عملکردهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال، آنها می توانند تصاویر، فیلم ها، لینک ها و غیره را ارسال کنند. به همراه پیام مورد نظر یا استخراج نام کاربری تمامی اعضا از گروه های تلگرام. ربات تلگرام v-User برای ارسال پیام های گروهی ابزار بسیار مفیدی است، به ویژه برای صاحبان مشاغلی که می خواهند با ارسال پیام های تبلیغاتی و خودکارسازی این فرآیند، جذب مشتری را افزایش دهند و فروش خود را افزایش دهند.

منبع راهنما:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا