6

حماس: عملیات «کرم ابو سالم» پیامی بود مبنی بر آمادگی مقاومت برای مقابله با دشمنیکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس حمله موشکی امروز به پاسگاه کرم ابوسالم که منجر به زخمی شدن بیش از 14 صهیونیست شد را نشان از آمادگی مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی دانست.

به گزارش ایسنا، اسامه حمدان، یکی از اعضای ارشد جنبش حماس در گفت و گو با شبکه تلویزیونی العربی، گفت: مقاومت با عملیات امروز علیه پایگاه نظامی کرم ابوسالم این پیام را به دشمن داده است که اگر بخواهند به رفح بر روی زمین حمله کنید، آنها برای مقابله با او و دفاع از ملتش کاملا آماده هستند.

حمدان تصریح کرد: صحبت از تغییر موضع آمریکا در جنگ با غزه سخت است مگر اینکه آتش بس اجرا شود و دشمن صهیونیستی به آن پایبند باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنرانی خود گفت پیشرفت هایی در مذاکرات حاصل شده و هیئت حماس برای مشورت با رهبران قاهره را ترک کرده است.

حمدان تصریح کرد: رژیم اشغالگر روی بحث تبادل اسرا متمرکز است و به سوالاتی که ما مطرح کرده ایم پاسخی نمی دهد.
این عضو ارشد حماس تصریح کرد که مقاومت می تواند به مقابله و مقابله با دشمن بسیار فراتر از آنچه دشمن تصور می کند ادامه دهد.

رسانه های یهودی گزارش دادند که تعداد سربازان اسرائیلی که در حمله موشکی امروز به پایگاه نظامی کرم ابوسالم زخمی شده اند به 14 نفر رسیده است. این منابع به زبان عبری وضعیت حداقل سه نفر از مجروحان را وخیم اعلام کردند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا