13

خانواده اسرای صهیونیست همچنان در خیابان های تل آویو


به گزارش گروه یهود خبرگزاری تسنیمروزنامه یدیعوت آحارونوت در گزارشی با اشاره به اینکه خانواده های زندانیان در نوار غزه بر اهمیت سرنگونی کابینه نتانیاهو تاکید کرده و اعلام کردند که سرنگونی کابینه نتانیاهو امری مسلم برای بازگشت آنها شده است. اعضای خانواده از نوار غزه

به گزارش این رسانه عبری، این خانواده ها که به نشانه اعتراض بخش هایی از خیابان ایالون تل آویو را بستند و با پلیس درگیر شدند، از گالانت، گانز و آیزنکوت خواستند تا قبل از بازگشت گروگان ها، جنگ در نوار غزه متوقف شود. لازم است.

.

این خانواده ها که صدها تن از فعالان و مخالفان کابینه نتانیاهو را همراهی می کردند، خیابان های منتهی به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را نیز مسدود کردند.

آنها با سردادن شعارها و نصب کتیبه هایی بر پارچه، ساختار حاکمه رژیم خود را متهم به پشت کردن به اعضای خانواده خود که اسیر حماس هستند، کردند و تاکید کردند که ساختار حاکم آنها را در اسارت حماس رها کرده تا بمیرند.

به گفته معترضان، آنها تصمیم گرفته اند تا سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو به اعتراضات خود ادامه دهند، زیرا راه بازگشت زندانیان تنها با سرنگونی کابینه نتانیاهو فراهم می شود.

.

پایگاه خبری Miwazik نیز به نقل از پدر ایتای چن، یکی از اسرای صهیونیستی که خبر مرگ او در نوار غزه منتشر شد، نوشت: کابینه اسرائیل برای بازگرداندن ایتای هیچ کاری نکرد، حتی به من فرصت ندادند تا پسرم را دفن کن اکنون خانواده ای از هم گسیخته شده است که ما را به طرز بسیار ظالمانه ای در هوا نگه داشته است، حتی یک مقام در اسرائیل با ما تماس نگرفت تا با ما صحبت کند، چقدر بیشتر می توانیم، کافی است، اول من را تحمل کنیم. وزیر، من می گویم زمان بازگشت زندانیان فرا رسیده است، باید فرصت تشییع جنازه فرزندمان را داشته باشیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا