14

شبکه Sui به ادعاهای مربوط به عرضه‌ توکن خود پاسخ داد


شبکه جانبی (Sui)، یک بلاک چین لایه 1، با انتشار بیانیه ای به سوء تفاهمات پیرامون ارائه توکن پاسخ داد. در پستی در پلتفرم X، این شبکه انتقاد از توزیع و کنترل توکن را رد کرد.

من گزارش میدم خانه بلاک چینSui معتقد است که توکنیسم پروژه خود پایدار است و از اشخاص ثالث قابل اعتماد برای مدیریت مخزن توکن خود استفاده می کند.

بیانیه شبکه Sui در مورد ارائه توکن

از سوی دیگر، در بیانیه ای در پلتفرم X او اظهار داشت که پروژه او پایدار است و از اشخاص ثالث قابل اعتماد برای مدیریت ذخیره توکن استفاده می کند. این پلتفرم ادعا می کند که توکن ها در یک برنامه از پیش تعیین شده منتشر می شوند، در دسترس عموم هستند و بنیانگذاران نمی توانند سرمایه یا توکن های سرمایه گذاران را کنترل کنند.

سویی گفت:

بنیاد Sui کیف پول اصلی را مدیریت می کند که حاوی توکن های قفل شده است که تحت شرایط خاصی آزاد می شوند. توکن های منتشر شده از پروژه های مختلفی از جمله زبان برنامه نویسی Move، بهبود امنیت شبکه، هکاتون ها و اعتبار توسعه دهندگان پشتیبانی می کنند.

بر اساس این بیانیه، جوایز سهام شامل مشتقات سهام و کمیسیون های شبکه است که همه آنها به کاربران بازگردانده می شود.

با این حال، جاستین بونز (Justin Bons); یکی از اعضای Cyber ​​Capital نسبت به ذخایر توکن تیم Sui ابراز نگرانی کرد. Bones گفت که بنیانگذاران ممکن است بخش قابل توجهی از سهام توکن را کنترل کنند که خطر تمرکز را به همراه دارد. وی همچنین خواستار شفافیت و پاسخگویی بیشتر شد.

Bones را در پلتفرم x منتشر کنیدBones را در پلتفرم x منتشر کنید
منبع: ایکس

از سوی دیگر، Sui ادعاهای Bones را رد کرد و معتقد است که همه توکن‌ها، چه صادر شده باشند و چه صادر نشده باشند، تحت نظارت ارائه دهندگان خدمات نگهبان معتبر مانند Anchorage، BitGo و Coinbase Prime (Coinbase Prime) استانداردهای قانونی و نظارتی را دارند. مدیریت می شوند.

Bones ادعای Sui را رد کرد و از آنها خواست ثابت کنند که بنیانگذاران نمی توانستند جابه جا شوند یا به توکن ها دسترسی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد که ارائه نادرست وضعیت نشانه، ادعای شفافیت را تضعیف می کند. به گفته وی، شفافیت واقعی مستلزم شواهد روشنی است که نشان دهد توکن های توزیع شده به طور ایمن ذخیره می شوند و نمی توان آنها را دستکاری کرد.

در سپتامبر 2023، شبکه Sui ورود به وب 3 را برای کاربران در برنامه های خود با ورود دانش صفر (ZK) از طریق Google، Facebook و Twitch ساده کرد. از زمان راه‌اندازی، این پروژه به دلیل مدیریت حجم بالای تراکنش و در عین حال پایین نگه داشتن هزینه‌ها، شهرت زیادی به دست آورده است.

کوین تلگرافنوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا