7

قابلیت Jump Ahead در دسترس کاربران یوتوب پریمیوم قرار گرفت


کاربران YouTube Premium اکنون می توانند از ویژگی “Jump Ahead” مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنند. این ویژگی که در مارس 1402 به برخی از کاربران محدود شده بود، اکنون در دسترس کاربران ممتاز است. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند مستقیماً قسمت‌هایی از یک ویدیو را تماشا کنند که اکثر مخاطبان معمولاً می‌بینند.

لازم به ذکر است که این تابع فقط در است یوتیوب برای اندروید و فقط برای ویدیوهای انگلیسی زبان منتخب در دسترس است. این پلتفرم آزمایش محدود این ویژگی را در ماه مارس آغاز کرد و اکنون برای مشترکین پریمیوم در دسترس است.

ویژگی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی یوتیوب برای کاربران ممتاز عرضه شده است

ویژگی «Jump Ahead» مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ترکیب داده‌های کاربر و هوش مصنوعی به بهترین بخش‌های ویدیو بپرند. این ویژگی قبلاً فقط برای کاربران منتخب Premium در ایالات متحده موجود بود، اما اکنون همه کاربران YouTube Premium می‌توانند آن را در youtube.com/new امتحان کنند. این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران YouTube Android در ایالات متحده در دسترس است و فقط برای ویدیوهای انگلیسی زبان در دسترس است.

از آنجایی که این یک ویژگی آزمایشی است، یوتیوب اعلام کرده است که فقط تا اول ژوئن برای آزمایش در دسترس خواهد بود. پس از پایان مهلت، پلتفرم ممکن است آن را به عنوان بخشی از اشتراک ممتاز خود به طور رسمی ارائه دهد یا حتی دوره آزمایشی را بیشتر تمدید کند.

با دوبار کلیک کردن روی دکمه پیشروی ویدیو، ویدیو معمولاً به قسمتی می‌رود که بیشتر مخاطبان قبلاً آن را تماشا می‌کنند. یوتیوب خاطرنشان می کند که هنوز همه ویدیوها از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند. این گزینه به صورت یک دکمه برای چند ثانیه در پایین سمت راست ظاهر می شود.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا