11

پیش‌بینی بزرگ جک دورسی: بیت‌کوین یک میلیون دلاری می‌شود


جک دورسی، یکی از بنیانگذاران توییتر (که اکنون با نام X شناخته می شود)، مدت هاست که به عنوان حامی سرسخت بیت کوین شناخته می شود. او با پوشیدن تی شرت های ساتوشی، حمایت مالی از توسعه دهندگان بیت کوین و تمجید از پادشاه ارزهای دیجیتال، علاقه خود را به این حوزه نشان داده است.

دورسی در مصاحبه با کابل های دزدان دریاییقاطعانه تر بر خوش بینی خود برای بیت کوین تاکید کرد و پیش بینی کرد که ارزش این ارز دیجیتال در سال 2030 به یک میلیون دلار خواهد رسید.

دورسی در پاسخ به این سوال که بیت کوین در سال 2030 چقدر ارزش خواهد داشت، گفت: «نمی دانم، حداقل یک میلیون دلار. من مطمئن هستم که او به این رقم خواهد رسید و از آن فراتر خواهد رفت.”

وی در بخشی دیگر از توضیحات خود گفت: «هرکسی که با بیت کوین کار می کند، بیت کوین پول می گیرد، با بیت کوین خرید می کند یا برای بهبود بیت کوین کار می کند، به بهبود کل اکوسیستم و این موارد کمک می کند. آنها در نهایت قیمت ها را بالا می برند».

دورسی مطمئناً تلاش هایی برای بهبود اکوسیستم بیت کوین انجام داده است. شرکت پرداخت الکترونیکی او، Block، در تلاش است تا با سرمایه گذاری در بیت کوین و توسعه محصولاتی مانند کیف پول و تراشه بیت کوین برای استخراج کنندگان ASIC به توسعه این ارز دیجیتال کمک کند.

سرویس پرداخت دورسی، Square ماه گذشته اعلام کرد که به فروشگاه ها اجازه می دهد بخشی از فروش روزانه خود را به بیت کوین تبدیل کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا